Zadnja sprememba:
20.08.2020
|
REZULTATI DRŽAVNEGA
TEKMOVANJA V KONSTRUIRANJU IN TEHNOLOGIJI OBDELAV 2010
in
33. srečanja mladih tehnikov Ljubljane OŠ Miška Kranjca,
Ljubljana
13. in
14. maj 2010
Bilten tekmovanja -
NOVO
B |
RAZSTAVA |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekmovalna komisija: |
|
|
|
|
|
JOŽE KOŠAK |
|
|
Mesto |
Ime in priimek |
Raz. |
OŠ |
PRIZNANJE |
|
|
|
OŠ JANKA MODRA |
B |
ZLATO |
|
|
|
OŠ VODICE |
B |
ZLATO |
|
|
|
OŠ PIRNIČE |
B |
SREBRNO |
|
|
|
OŠ JOŽETA
KRAJCA |
B |
SREBRNO |
|
|
|
OŠ MIŠKA
KRANJCA |
B |
BRONASTO |
|
|
|
OŠ MAKSA
PEČARJA |
B |
BRONASTO |
C2 |
RAKETNI MODELARJI
SB3-NACIONAL |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekmovalna komisija: |
|
|
|
|
|
MATEVŽ DULAR, ANTON ŠIJANEC |
|
|
Mesto |
Ime in priimek |
Raz. |
OŠ |
Kategorija |
SKUPAJ |
1 |
Anže Mihelčič |
|
OŠ Gradec / MTC |
C2 |
695 |
2 |
Nejc Kozjek |
|
OŠ Trnovo |
C2 |
605 |
3 |
Maks Stele |
|
OŠ Koseze |
C2 |
596 |
4 |
Bernard Dobre |
|
OŠ Al. Šuštar |
C2 |
592 |
5 |
Irenej Kolšek |
|
OŠ Sp. Šiška |
C2 |
586 |
6 |
Dominik Dobre |
|
OŠ Al. Šuštar |
C2 |
510 |
7 |
Klemen Dobre |
|
OŠ Koseze |
C2 |
302 |
8 |
Mik Marter |
|
OŠ Trnovo |
C2 |
300 |
9 |
Luk Marter |
|
OŠ Trnovo |
C2 |
92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
C2.1 |
RAKETNI MODELARJI
S4A |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekmovalna komisija: |
|
|
|
|
|
MATEVŽ DULAR, ANTON ŠIJANEC |
|
|
Mesto |
Ime in priimek |
Raz. |
OŠ |
Kategorija |
SKUPAJ |
1 |
Luk Marter |
|
OŠ Trnovo |
C2.1 |
255 |
2 |
Matija Sax |
|
OŠ Vič |
C2.1 |
244 |
3 |
Nejc Kozjek |
|
OŠ Trnovo |
C2.1 |
229 |
4 |
Klemen Dobre |
|
OŠ Koseze |
C2.1 |
139 |
5 |
Anže Mihelčič |
|
OŠ Gradec / MTC |
C2.1 |
132 |
6 |
Irenej Kolšek |
|
OŠ Sp. Šiška |
C2.1 |
104 |
|
|
|
|
|
|
|
|
C6.1 |
TEKMOVANJE Z
LADIJSKIMI MODELI MČ1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekmovalna komisija: |
|
|
|
|
|
ŽIVA DRŽAJ BONAČ, PETER KOVAČIČ, ROMAN VAVPOTIČ, JANEZ BONAČ |
Mesto |
Ime in priimek |
Raz. |
OŠ |
Kategorija |
SKUPAJ |
1 |
DOMEN TRŠAR |
|
OŠ FRANCE BEVK |
C6.1 |
300 |
2 |
SARA KLOPČIČ |
|
OŠ FRANCE BEVK |
C6.1 |
390 |
3 |
ŽIGA MATJAŠEC |
|
OŠ JANKA MODRA |
C6.1 |
380 |
4 |
KATARINA
VERBIČ |
|
OŠ FRANCE
BEVK |
C6.1 |
190 |
4 |
ANDRAŽ RUDI
VRHOVŠEK |
|
OŠ FRANCE
BEVK |
C6.1 |
190 |
4 |
TIM PERPAR |
|
OŠ FRANCE
BEVK |
C6.1 |
190 |
4 |
MATIC
SMREKAR |
|
OŠ FRANCE
BEVK |
C6.1 |
190 |
4 |
LIZA
KATARINA MOČNIK |
|
OŠ FRANCE
BEVK |
C6.1 |
190 |
4 |
GAŠPER
TRUŠNOVEC |
|
OŠ FRANCE
BEVK |
C6.1 |
190 |
10 |
AMBROŽ BAJT |
|
OŠ MAJDE
VRHOVNIK |
C6.1 |
180 |
10 |
ANA TOLIČIČ |
|
OŠ FRANCE
BEVK |
C6.1 |
180 |
10 |
NIK TRILER |
|
OŠ FRANCE
BEVK |
C6.1 |
180 |
13 |
PIA
CAROLINE ADAMIČ |
|
OŠ FRANCE
BEVK |
C6.1 |
170 |
13 |
LOVRO
BOGATAJ |
|
OŠ FRANCE
BEVK |
C6.1 |
170 |
13 |
GREGOR
DOLINAR |
|
OŠ FRANCE
BEVK |
C6.1 |
170 |
13 |
LAN
TERSEGLAV |
|
OŠ MAJDE
VRHOVNIK |
C6.1 |
170 |
13 |
NEJC
HOHNJEC |
|
OŠ FRANCE
BEVK |
C6.1 |
170 |
13 |
LUKA
JAVORNIK |
|
OŠ FRANCE
BEVK |
C6.1 |
170 |
19 |
GREGOR
KLOPČIČ |
|
OŠ PRESERJE
|
C6.1 |
160 |
20 |
SIMON
KOCIPER |
|
OŠ PRESERJE |
C6.1 |
150 |
20 |
ALJAŽ
KLOPČIČ |
|
OŠ PRESERJE
|
C6.1 |
150 |
20 |
DAVID
BENEDIČIČ |
|
OŠ FRANCE
BEVK |
C6.1 |
150 |
20 |
LUKA
LONGYKA |
|
OŠ MAJDE
VRHOVNIK |
C6.1 |
150 |
|
ALJAŽ OBLAK |
|
OŠ DOBROVA |
C6.1 |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
C6.2 |
TEKMOVANJE Z
LADIJSKIMI MODELI MČ2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekmovalna komisija: |
|
|
|
|
|
ŽIVA DRŽAJ BONAČ, PETER KOVAČIČ, ROMAN VAVPOTIČ, JANEZ BONAČ |
Mesto |
Ime in priimek |
Raz. |
OŠ |
Kategorija |
SKUPAJ |
1 |
DOMEN TRŠAR |
|
OŠ FRANCE BEVK |
C6.2 |
9,28 |
2 |
PIA CAROLINE ADAMIČ |
|
OŠ PRESERJE |
C6.2 |
9,78 |
3 |
ŽIGA VOGRIN |
|
OŠ N.H. HRASTNIK |
C6.2 |
10,48 |
4 |
ŽIGA
STREHAR |
|
OŠ N.H.
HRASTNIK |
C6.2 |
11,70 |
5 |
ANEL
MEŠETOVIČ |
|
OŠ N.H.
HRASTNIK |
C6.2 |
12,63 |
6 |
NASTJA
KRNETA |
|
OŠ N.H.
HRASTNIK |
C6.2 |
13,02 |
7 |
DRAŽEN
JURIŠIČ |
|
OŠ FRANCE
BEVK |
C6.2 |
0,00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
C6.3 |
TEKMOVANJE Z
LADIJSKIMI MODELI MČ3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekmovalna komisija: |
|
|
|
|
|
ŽIVA DRŽAJ BONAČ, PETER KOVAČIČ, ROMAN VAVPOTIČ, JANEZ BONAČ |
Mesto |
Ime in priimek |
Raz. |
OŠ |
Kategorija |
SKUPAJ |
1 |
ALJAŽ KLOPČIČ |
|
OŠ PRESERJE |
|
1390 |
|
GREGOR KLOPČIČ |
|
OŠ PRESERJE |
|
spustov: |
|
SIMON KOCIPER |
|
OŠ PRESERJE |
|
17 |
|
|
|
|
|
|
2 |
NIK TRILER |
|
OŠ FRANCE BEVK |
|
1330 |
|
SARA KLOPČIČ |
|
OŠ FRANCE BEVK |
|
spustov: |
|
DAVID BENEDIČIČ |
|
OŠ FRANCE BEVK |
|
15 |
|
|
|
|
|
|
3 |
KATARINA VERBIČ |
|
OŠ FRANCE BEVK |
|
1320 |
|
LIZA KATARINA MOČNIK |
|
OŠ FRANCE BEVK |
|
spustov: |
|
ANA TOLIČIČ |
|
OŠ FRANCE BEVK |
|
15 |
|
|
|
|
|
|
3 |
AMBROŽ BAJT |
|
OŠ MAJDE
VRHOVNIK |
|
1320 |
|
LAN
TERSEGLAV |
|
OŠ MAJDE
VRHOVNIK |
|
spustov: |
|
LUKA
LONGYKA |
|
OŠ MAJDE
VRHOVNIK |
|
16 |
|
|
|
|
|
|
5 |
TIM PERPAR |
|
OŠ FRANCE
BEVK |
|
1280 |
|
GAŠPER
TRUŠNOVEC |
|
OŠ FRANCE
BEVK |
|
spustov: |
|
GREGOR
DOLINAR |
|
OŠ FRANCE
BEVK |
|
15 |
|
|
|
|
|
|
6 |
PIA
CAROLINE ADAMIČ |
|
OŠ FRANCE
BEVK |
|
1230 |
|
ANDRAŽ RUDI
VRHOVŠEK |
|
OŠ FRANCE
BEVK |
|
spustov: |
|
MATIC
SMREKAR |
|
OŠ FRANCE
BEVK |
|
15 |
|
|
|
|
|
|
7 |
ROK ŽABKAR |
|
|
|
1120 |
|
NEJC
HOHNJEC |
|
|
|
spustov: |
|
ŽIGA
MATJAŠEC |
|
|
|
14 |
|
|
|
|
|
|
8 |
DOMEN TRŠAR |
|
OŠ FRANCE
BEVK |
|
1110 |
|
LOVRO
BOGATAJ |
|
OŠ FRANCE
BEVK |
|
spustov: |
|
LUKA
JAVORNIK |
|
OŠ FRANCE
BEVK |
|
14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
C7.1 |
TEKMOVANJE Z
MODELI JADRNIC F5G |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekmovalna komisija: |
|
|
|
|
|
ŽIVA BONAČ, JOHN BONAČ, ROMAN VAVPOTIČ |
|
|
Mesto |
Ime in priimek |
Raz. |
OŠ |
Kategorija |
SKUPAJ |
1 |
Ambrož Bajt |
|
OŠ Majde Vrhovnik |
C7.1 |
2 |
2 |
Amon Stopinšek |
|
BDSH |
C7.1 |
4 |
3 |
Krištof Bajt |
|
OŠ Majde Vrhovnik |
C7.1 |
5 |
4 |
Jan Gašper |
|
OŠ Majde Vrhovnik |
C7.1 |
7 |
5 |
Jernej Zdovc |
|
BDSH |
C7.1 |
10 |
6 |
Marko Erzar |
|
OŠ Majde Vrhovnik |
C7.1 |
16 |
7 |
Nejc Marinko |
|
OŠ Majde Vrhovnik |
C7.1 |
20 |
8 |
Mark Cavazza |
|
OŠ Majde Vrhovnik |
C7.1 |
28 |
8 |
Tilen Gombač |
|
OŠ Majde Vrhovnik |
C7.1 |
28 |
8 |
Tibor Pašanovič Pirc |
|
OŠ Majde Vrhovnik |
C7.1 |
28 |
8 |
Mateja Krajnik |
|
OŠ Majde Vrhovnik |
C7.1 |
28 |
8 |
Tim Zidar |
|
OŠ Majde Vrhovnik |
C7.1 |
28 |
8 |
Klemen Bajt |
|
OŠ Majde Vrhovnik |
C7.1 |
28 |
|
|
|
|
|
|
|
C7.2 |
TEKMOVANJE Z
MODELI JADRNIC P |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekmovalna komisija: |
|
|
|
|
|
ŽIVA BONAČ, JOHN BONAČ, ROMAN VAVPOTIČ |
|
|
Mesto |
Ime in priimek |
Raz. |
OŠ |
Kategorija |
SKUPAJ |
1 |
MARK CAVAZZA |
|
OŠ Majde Vrhovnik |
C7.1 |
4 |
2 |
MATEJ KRAJNIK |
|
OŠ Majde Vrhovnik |
C7.1 |
17/1 |
3 |
TILEN GOMBAČ |
|
OŠ Majde Vrhovnik |
C7.1 |
17/2 |
4 |
NEJC MARINKO |
|
OŠ Majde Vrhovnik |
C7.1 |
18 |
|
|
|
|
|
|
|
C10 |
SPRETNOSTNA
VOŽNJA RV ČOLNOV F3E |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekmovalna komisija: |
|
|
|
|
|
PETER KOVAČIČ, BETI AMBROŽIČ, ROMAN VAVPOTIČ |
|
|
Mesto |
Ime in priimek |
Raz. |
OŠ |
Kategorija |
SKUPAJ |
1 |
LAN TERSEGLAV |
|
OŠ MAJDE VRHOVNIK |
C10 |
209 |
2 |
AMBROŽ BAJT |
|
OŠ MAJDE VRHOVNIK |
C10 |
208 |
3 |
JAN GAŠPAR |
|
OŠ MAJDE VRHOVNIK |
C10 |
205 |
4 |
ŽIGA
MATJAŠEC |
|
OŠ JANKA
MODRA |
C10 |
201 |
5 |
NEJC TOMŠIČ |
|
OŠ MAJDE
VRHOVNIK |
C10 |
166 |
6 |
GAŠPER MALI |
|
OŠ MAJDE
VRHOVNIK |
C10 |
154 |
7 |
NIK LUCKMANN |
|
OŠ MAJDE
VRHOVNIK |
C10 |
135 |
8 |
TIM ZIDAR |
|
OŠ MAJDE
VRHOVNIK |
C10 |
127 |
9 |
ALJAŽ OBLAK |
|
OŠ DOBRAVA |
C10 |
32 |
|
|
|
|
|
|
|
K1 |
LEGO 1. TRILETJE
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekmovalna komisija: |
|
|
|
|
|
MILENA UČAKAR, HELENA VINDIŠ, NADA SIMONČIČ, JOŽE VREŽE |
|
|
Mesto |
Ime in priimek |
Raz. |
OŠ |
Kategorija |
SKUPAJ |
1 |
Tod Ciuha |
3 |
Osnovna šola Ivana Cankarja Vrhnika |
K1 |
46 |
2 |
Janez Koprivec |
3 |
Osnovna šola Ivana Cankarja Vrhnika |
K1 |
43 |
3 |
Lan Savodnik |
|
Osnovna šola Riharda Jakopiča |
K1 |
42 |
4 |
Vid
Koprivec |
1 |
Osnovna
šola Ivana Cankarja Vrhnika |
K1 |
39 |
5 |
Marko
Kozjek |
3 |
Osnovna
šola Horjul |
K1 |
37 |
6 |
Filip
Mlinar |
2 |
Osnovna
šola Horjul |
K1 |
35 |
7 |
Miha Žitko |
2 |
Osnovna
šola Ivana Cankarja Vrhnika |
K1 |
31 |
|
|
|
|
|
|
|
K2 |
LEGO DACTA 2.
TRILETJE |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekmovalna komisija: |
|
|
|
|
|
MILENA UČAKAR, HELENA VINDIŠ, NADA SIMONČIČ, JOŽE VREŽE |
|
|
Mesto |
Ime in priimek |
Raz. |
OŠ |
Kategorija |
SKUPAJ |
1 |
Nejc Zupan |
6 |
Osnovna šola Janka Modra, |
K2 |
47 |
2 |
Andrej Gyergyek |
6 |
Osnovna šola Vodice |
K2 |
44 |
3 |
Gašper Kranjec |
5 |
Osnovna šola Vodice |
K2 |
43 |
4 |
Matic Kosem |
6 |
Osnovna
šola Janka Modra |
K2 |
40 |
5 |
Julija
Logar |
5 |
Osnovna
šola Horjul |
K2 |
35 |
6 |
Urban
Sečnik |
4 |
Osnovna
šola Horjul |
K2 |
33 |
7 |
Andraž
Omahen |
6 |
Osnovna
šola Vrhovci |
K2 |
17 |
8 |
Žan Sedej |
6 |
Osnovna
šola Vrhovci |
K2 |
16 |
K3 |
FISCHER |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekmovalna komisija: |
|
|
|
|
|
MILAN GABERŠEK, IGOR PREŠERN, ALEŠ PUSTOVRH, PETRA GULJA |
Mesto |
Ime in priimek |
Raz. |
OŠ |
Kategorija |
SKUPAJ |
1 |
Tilen Kobe Mihelič |
8 |
Osnovna šola Brinje |
K3 |
48 |
2 |
Matevž Mitrovič Slapar |
9 |
Osnovna šola Vrhovci |
K3 |
46 |
3 |
Blaž Kotnik |
7 |
Osnovna šola Vrhovci |
K3 |
40 |
4 |
Luka Pogačnik |
8 |
Osnovna šola Riharda Jakopiča |
K3 |
34 |
5 |
Miloš Ljubotina |
9 |
Osnovna šola Brinje |
K3 |
27 |
6 |
Aleksander
Bajt |
7 |
Osnovna
šola Jožeta Krajca |
K3 |
26 |
7 |
Jernej
Malenšek |
8 |
Osnovna
šola Dravlje |
K3 |
23 |
8 |
Luka Jamšek |
8 |
Osnovna
šola Dravlje |
K3 |
20 |
9 |
Gašper
Malej |
7 |
Osnovna
šola Pirniče |
K3 |
19 |
10 |
Mile Vrbica |
7 |
Osnovna
šola Pirniče |
K3 |
10 |
11 |
Admir
Ljubijankić |
7 |
Osnovna
šola Jožeta Krajca |
K3 |
|
K4
|
ELEKTRONSKA
ZBIRKA |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekmovalna komisija: |
|
|
|
|
|
MILAN GABERŠEK, IGOR PREŠERN, ALEŠ PUSTOVRH, PETRA GULJA |
|
Mesto |
Ime in priimek |
Raz. |
OŠ |
Kategorija |
SKUPAJ |
1 |
Žan Hrovat |
9 |
Osnovna šola Vrhovci |
K4 |
80 |
K5 |
Cici CAD |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekmovalna komisija: |
|
|
|
|
|
UROŠ ČADEŽ, NATALIJA NAGLIČ, ŽIGA LAUSEGGER |
|
Mesto |
Ime in priimek |
Raz. |
OŠ |
Kategorija |
SKUPAJ |
1 |
Matic
Ivanjko |
9 |
Osnovna
šola Vrhovci |
K5 |
52 |
2 |
Janko Žigon
Rudman |
8 |
Osnovna
šola Miška Kranjca |
K5 |
44 |
3 |
Nejc Dovjak |
9 |
Osnovna
šola Vrhovci |
K5 |
43 |
4 |
Žan Knafelc |
8 |
Osnovna 8. talcev, Logatec |
K5 |
42 |
5 |
Iva Dončev |
7 |
Osnovna šola Majde Vrhovnik |
K5 |
41 |
6 |
Denis Rep |
8 |
Osnovna
šola Vodmat |
K5 |
35 |
7 |
Matej
Podgoršek |
8 |
Osnovna
šola Vodice |
K5 |
34 |
8 |
Anže Vesel |
8 |
Osnovna
šola Škofljica |
K5 |
32 |
9 |
Pavel Remic - Weiss |
7 |
Osnovna šola Majde Vrhovnik |
K5 |
30 |
10 |
Mark
Kozamernik |
8 |
Osnovna
šola Miška Kranjca |
K5 |
29 |
11 |
Živa
Istenič |
8 |
Osnovna
šola Vodmat |
K5 |
|
T1 |
IZDELEK IZ
PAPIRJA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekmovalna komisija: |
|
|
|
|
|
VESNA SKERLOVNIK, MATEJA STRNAD, ŠPELA ZAPLOTNIK, KRISTINA
ERZNOŽNIK |
|
|
Mesto |
Ime in priimek |
Raz. |
OŠ |
Kategorija |
SKUPAJ |
1 |
Fabijan Štrubelj |
6 |
Osnovna šola Škofljica |
T1 |
49 |
2 |
Žan Majdič |
6 |
Osnovna šola Janka Modra |
T1 |
47 |
3 |
Karmen Rebec |
6 |
Osnovna šola Jožeta Krajca |
T1 |
46 |
4 |
Špela
Plestenjak |
6 |
Osnovna
šola Horjul |
T1 |
45 |
5 |
Tamara
Baltič |
6 |
Osnovna
šola Janka Modra |
T1 |
42 |
6 |
Ana Bajt |
6 |
Osnovna šola Jožeta Krajca |
T1 |
41 |
7 |
Žiga
Vehovec |
6 |
Osnovna
šola Božidarja Jakca |
T1 |
40 |
8 |
Vid Čadež |
6 |
Osnovna
šola Horjul |
T1 |
39 |
9 |
Klara
Simetinger |
6 |
Osnovna
šola Božidarja Jakca |
T1 |
36 |
10 |
Anja
Žgajnar |
6 |
Osnovna
šola Poljane |
T1 |
35 |
11 |
Matic
Meterc |
6 |
Osnovna
šola Dravlje |
T1 |
33 |
12 |
Blaž
Trampuš |
6 |
Osnovna
šola Dravlje |
T1 |
27 |
13 |
Tita Milič |
6 |
Osnovna
šola Poljane |
T1 |
15 |
14 |
Maja
Hočevar |
6 |
Osnovna
šola Vodice |
T1 |
|
|
Tadeja
Černe |
6 |
Osnovna
šola Vodice |
T1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
T2 |
IZDELEK IZ LESA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekmovalna komisija: |
|
|
|
|
|
ROMAN ZUPANČIČ, EDVARD ILAR |
|
Mesto |
Ime in priimek |
Raz. |
OŠ |
Kategorija |
SKUPAJ |
1 |
Jaka Končan |
9 |
Osnovna šola Horjul |
T2 |
49 |
1 |
Luka Vrhovec |
9 |
Osnovna šola Horjul |
T2 |
49 |
2 |
Boštjan Čerin |
9 |
Osnovna šola Božidarja Jakca |
T2 |
48 |
2 |
Urban Kobal |
9 |
Osnovna šola Božidarja Jakca |
T2 |
48 |
3 |
Nejc Klemenčič |
8 |
Osnovna šola Franceta Bevka |
T2 |
46 |
3 |
Žiga Klemenčič |
8 |
Osnovna šola Franceta Bevka |
T2 |
46 |
4 |
Jaka Lavrih |
|
Osnovna
šola Brinje |
T2 |
44 |
4 |
Primož
Novak |
|
Osnovna
šola Brinje |
T2 |
44 |
5 |
Marko
Katrašnik |
8 |
Osnovna
šola Pirniče |
T2 |
43 |
5 |
Matija Zore |
7 |
Osnovna
šola Pirniče |
T2 |
43 |
6 |
Jan Mohorič |
9 |
Osnovna
šola Poljane |
T2 |
42 |
6 |
Matija
Jakoš |
9 |
Osnovna
šola Poljane |
T2 |
42 |
7 |
Martin
Černigoj |
|
Osnovna
šola Riharda Jakopiča |
T2 |
41 |
7 |
Nejc
Savodnik |
|
Osnovna
šola Riharda Jakopiča |
T2 |
41 |
8 |
David Filej |
7 |
Osnovna
šola Škofljica |
T2 |
40 |
8 |
Timotej
Bučar |
6 |
Osnovna
šola Škofljica |
T2 |
40 |
9 |
David Purič |
9 |
Osnovna
šola Šentvid |
T2 |
39 |
9 |
Žan Šturm |
9 |
Osnovna
šola Šentvid |
T2 |
39 |
10 |
Anita
Bašanović |
7 |
Osnovna
šola Dravlje |
T2 |
38 |
10 |
Sara
Kačarevič |
7 |
Osnovna
šola Dravlje |
T2 |
38 |
11 |
Žan Janhar |
9 |
Osnovna
šola Smlednik |
T2 |
35 |
11 |
Žan Žmuc |
9 |
Osnovna
šola Smlednik |
T2 |
35 |
12 |
Ina Pišljar |
6 |
Osnovna
šola Janka Modra |
T2 |
34 |
12 |
Rok Vodnik |
6 |
Osnovna
šola Janka Modra |
T2 |
34 |
13 |
Andraž
Novak |
6 |
Osnovna
šola Vodice |
T2 |
0 |
13 |
Matej
Podgoršek |
8 |
Osnovna
šola Vodice |
T2 |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
T3 |
IZDELEK IZ UMETNE
MASE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekmovalna komisija: |
|
|
|
|
|
HELENA DERSTVENŠEK, VERONIKA ZAJC, SONJA LAHAJNER, ŽAGAR TADEJA |
|
Mesto |
Ime in priimek |
Raz. |
OŠ |
Kategorija |
SKUPAJ |
1 |
Matej Keršmanec |
7 |
Osnovna šola Horjul |
T3 |
50 |
2 |
Vesna Habič |
9 |
Osnovna šola Poljane |
T3 |
47 |
3 |
Matej Jurca |
7 |
Osnovna šola Janka Modra |
T3 |
46 |
4 |
Maruša Mali |
9 |
Osnovna šola Poljane |
T3 |
45 |
5 |
Gregor Lipovec |
7 |
Osnovna 8. talcev |
T3 |
44 |
6 |
Janez Grum |
8 |
osnovna šola Brinje |
T3 |
43 |
7 |
Lucija
Pacek |
7 |
Osnovna
šola Janka Modra |
T3 |
42 |
8 |
Matjaž
Razdrih |
7 |
Osnovna
šola Dravlje |
T3 |
41 |
9 |
Domen
Nussdorfer |
7 |
Osnovna
šola Franceta |
T3 |
40 |
10 |
Domen Muha |
9 |
Osnovna
šola Horjul |
T3 |
39 |
11 |
Blaž Vilar |
7 |
Osnovna
šola Dravlje |
T3 |
38 |
12 |
Matevž
Javornik |
7 |
Osnovna
šola Franceta Bevka |
T3 |
37 |
13 |
Žan Ganc |
8 |
Osnovna šola Brinje, Grosuplje |
T3 |
36 |
14 |
Klemen
Sagadin |
7 |
Osnovna
šola Božidarja Jakca |
T3 |
35 |
15 |
Lucija
Jeraj |
7 |
Osnovna
šola Pirniče |
T3 |
34 |
16 |
Miha Vrbinc |
7 |
Osnovna
šola Božidarja Jakca |
T3 |
33 |
17 |
Tina
Jakopič |
7 |
Osnovna
šola Pirniče |
T3 |
32 |
18 |
|
9 |
Osnovna
šola Poljane |
T3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
T4 |
IZDELEK IZ KOVINE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekmovalna komisija: |
|
|
|
|
|
VLADIMIR SEMION, GREGOR PUNGARŠEK, KARMEN ZUPAN, TEJA ROZMAN |
|
Mesto |
Ime in priimek |
Raz. |
OŠ |
Kategorija |
SKUPAJ |
1 |
Ivan Zemljič |
9 |
Osnovna šola Poljane |
T4 |
38 |
1 |
Vitomil Bulc Trtnik |
9 |
Osnovna šola Poljane |
T4 |
38 |
2 |
Andraž Šibau |
9 |
Osnovna šola Horjul |
T4 |
37 |
2 |
Matic Vrhovec |
9 |
Osnovna šola Horjul |
T4 |
37 |
3 |
Grega Cerar |
9 |
Osnovna šola Šentvid |
T4 |
36 |
3 |
Klemen Čemažar |
9 |
Osnovna šola Šentvid |
T4 |
36 |
4 |
Tilen Čurin |
9 |
Osnovna
šola Pirniče |
T4 |
35 |
4 |
Žiga
Šmelcer |
9 |
Osnovna
šola Pirniče |
T4 |
35 |
5 |
Jernej
Kogovšek |
9 |
Osnovna
šola Miška Kranjca |
T4 |
34 |
6 |
Janez Červek |
9 |
Osnovna šola Brinje |
T4 |
33 |
6 |
Janez Smrekar |
9 |
Osnovna šola Brinje |
T4 |
33 |
7 |
Blaž Jemec |
8 |
Osnovna
šola Janka Modra |
T4 |
31 |
7 |
Matej
Tomažič |
8 |
Osnovna
šola Janka Modra |
T4 |
31 |
8 |
Blaž Šlebič |
8 |
Osnovna
šola Dravlje |
T4 |
30 |
8 |
Jaka Lebar |
8 |
Osnovna
šola Dravlje |
T4 |
30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|